Serdecznie witamy

na naszej stronie

Wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, szeroka gama usług, nowoczesne metody i techniki kosmetyczne, najwyższej jakości preparaty renomowanych firm, stała współpraca z lekarzami specjalistami, estetyczne i wygodne pomieszczenia - to główne atuty mojego Gabinetu, znanego na Ursynowie od ponad 30 lat.

W naszej klinice oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi te wykonywane są przez doświadczonego chirurga plastycznego, który od wielu lat stosuje najnowocześniejsze techniki, które umożliwiają skuteczne usuwanie zmarszczek. Stosujemy bezpieczne metody iniekcji botoxu oraz kwasu hialuronowego. Efekty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej utrzymują się od 4 do 12 miesięcy w zależności od rodzaju użytych wypełniaczy. Usuwanie efektów starzenia się skóry to jeden z najważniejszych celów medycyny estetycznej i nowoczesnej kosmetologii. W naszej klinice możemy go osiągnąć dzięki najnowszym dostępnym na rynku technologiom i preparatom.

Proponujemy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zabiegi z użyciem botox, który skutecznie likwiduje zmarszczki mimiczne.

Proponujemy również zabiegi mezoterapii mikroigłowej , która znacząco i wszechstronnie polepsza wygląd i kondycję skóry.

 

projekt i wykonanie seofuture.pl