Serdecznie witamy

na naszej stronie

Wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, szeroka gama usług, nowoczesne metody i techniki kosmetyczne, najwyższej jakości preparaty renomowanych firm, stała współpraca z lekarzami specjalistami, estetyczne i wygodne pomieszczenia - to główne atuty mojego Gabinetu, znanego na Ursynowie od ponad 30 lat.

Piling chemiczny to nieinwazyjny zabieg wykonywany przez doświadczoną kosmetyczkę. Polega on na naniesieniu na powierzchnię skóry preparatu o różnym stężeniu  zawierającego silnie działające substancje złuszczające i regenerujące.  Zabiegi z użyciem kwasów przeprowadza się w celu redukcji zmarszczek powierzchniowych, przywróceniu elastyczności, leczeniu trądziku pospolitego, blizn potrądzikowych oraz przebarwień.

Pilingi chemiczne służą również głębokiemu oczyszczaniu skóry, usunięciu martwego naskórka a także wygładzeniu i nawilżeniu skóry.

Sam zabieg jest bezbolesny, jedynie na końcu skóra może być delikatnie podrażniona i zaczerwieniona, jednak już kilka godzin po zabiegu objawy te ustępują. Po zabiegach z użyciem kwasów należy przez miesiąc unikać nadmiernej ekspozycji na słońce oraz stosować krem z filtrami UV. 

Efekty zabiegu to  wygładzenie i rozjaśnienie  skóry  , poprawa napięcia i nawilżenia skóry, zmniejszenie drobnych powierzchniowych zmarszczek, zwężenie porów, redukcja zmian trądzikowych oraz zmniejszenie wydzielania sebum.

projekt i wykonanie seofuture.pl