Serdecznie witamy

na naszej stronie

Wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, szeroka gama usług, nowoczesne metody i techniki kosmetyczne, najwyższej jakości preparaty renomowanych firm, stała współpraca z lekarzami specjalistami, estetyczne i wygodne pomieszczenia - to główne atuty mojego Gabinetu, znanego na Ursynowie od ponad 30 lat.

Kwas hialuronowy (znany również pod nazwą restylane) jest naturalnym składnikiem naszej skóry, dlatego jego stosowanie jest w pełni bezpieczne, nie wiąże się z ryzykiem  a efekty zabiegu odwracalne. Za pomocą tego preparatu możemy powiększyć i wymodelować usta, zlikwidować tzw. Zmarszczki palacza lub bruzdy nosowo wargowe, jak również  podkreślić kości policzkowe.

Zabieg przeprowadzany jest przez chirurga plastycznego, trwa zaledwie kilkanaście minut, preparat podawany jest w znieczuleniu miejscowym dla większego komfortu naszych klientów. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków, ponieważ nie pozostawia on właściwie żadnych śladów. Efekty zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego utrzymują się około 1 roku.

projekt i wykonanie seofuture.pl