Serdecznie witamy

na naszej stronie

Wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, szeroka gama usług, nowoczesne metody i techniki kosmetyczne, najwyższej jakości preparaty renomowanych firm, stała współpraca z lekarzami specjalistami, estetyczne i wygodne pomieszczenia - to główne atuty mojego Gabinetu, znanego na Ursynowie od ponad 30 lat.

Makijaż trwały - KONTUR MAKE UP wykonywany przy pomocy specjalistycznej aparatury firmy LONG TIME LINER to najlepszy sposób, bez względu na porę dnia by wyglądać pięknie i świeżo. Polecany bez względu na wiek, zwłaszcza tym Paniom, których codzienny rozkład zajęć wymusza ograniczenia czasu, poświęconego retuszowaniu urody. Klientki mogą liczyć na doświadczenie i profesjonalne doradztwo ( makijaż wykonujemy od 1996 roku). Makijaż trwały możemy wykonać na ustach, powiekach oraz brwiach.

Makijaż permanentny - kontur ust
Najpierw wybieramy kolor z palety kolorów, od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadzą Twojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnie podkreślamy wargi za pomocą Conture Makeup, na koniec wypełniamy wargi kolorem, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd. Po zakończeniu otrzymasz idealnie nałożony i stały kolor warg.Nie będziesz musiała korzystać ze szminki nawet po jedzeniu, ćwiczeniach czy pocałunkach. Twoje usta będą zawsze piękne bez względu na sytuację.

Makijaż permanentny - kontur ust                                    650 pln
Makijaż ust – kontur ust z wypełnieniem                        800 pln

Makijaż permanentny - kreski  na powiekach
Nareszcie kredka do oczu niepozostawiająca smug nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Po zrobieniu makijażu Twoje rzęsy będą wydawać się grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs. Kreska na powiekach to idealne rozwiązanie dla osób z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

Makijaż permanentny - kreski górne                         550 pln
makijaż permanentny - kreski dolne                         450 pln


Makijaż permanentny - perfekcyjny kształt brwi
Kształt brwi podkreśla cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak, brwi mogą być nierówne lub przerzedzone, wtedy makijaż permanentny to skoryguje ewentualne braki, doświadczona Linergistka narysuje naturalny łuk brwiowy metodą

 

cienia lub imitacji włosków.
makijaż permanentny brwi                                 800 pln.


W cenę zabiegu wliczona jest druga wizyta (po 30 dniach), która ma na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów.

projekt i wykonanie seofuture.pl