Serdecznie witamy

na naszej stronie

Wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, szeroka gama usług, nowoczesne metody i techniki kosmetyczne, najwyższej jakości preparaty renomowanych firm, stała współpraca z lekarzami specjalistami, estetyczne i wygodne pomieszczenia - to główne atuty mojego Gabinetu, znanego na Ursynowie od ponad 30 lat.

Mezoterapia Frakcyjna

Mezoterapia frakcyjna jest rewolucyjną metodą odmładzania skóry, do niedawna zarezerwowaną wyłącznie dla medycyny estetycznej. Zabieg ze względu na swoją efektywność, małą inwazyjność i bardzo dużą skuteczność stał się jednym z ważniejszych trendów kosmetyki profesjonalnej.

Mesotterapy Microneedle System to urządzenie kosmetyczne, które pulsacyjnie nakłuwa skórę sterylną głowicą zawierającą 9 igieł o regulowanej długości . Głowica nakłuwając skórę wytwarza kanały frakcyjne ułatwiające transport substancji aktywnych w głąb skóry. Nakłuwanie stymuluje produkcję kolagenu przez co znacząco napina i wzmacnia strukturę skóry, co powoduje spłycenie blizn, zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, skóra staje się odżywiona ,zregenerowana i  nawilżona.

Cena 250 zł

Mezoterapia microigłowa

CO TO JEST Derma roller?


Derma roller GENOSYS/DTS to przyrząd wyposażony w ruchomy wałek z licznymi, cieniutkimi igielkami.Derma roller bazuje na opatantowanej technologii DTS i oferuje innowacyjny system przezskórnego transportu składników aktywnych, które penetrują głęboko do warstw skóry i naturalnie ją regenerują.Poprzez celowo wywołany miejscowy stan zapalny w skórze uruchamiają sie naturalne mechanizmy naprawcze, stymulujące proces produkcji kolagenu.System terapii iglowej powoduje, że substancje aktywne moga docierać efektywnie do głębokich warstw skóry, działając bez porównania skuteczniej niż zwykłe kremy.


Wskazania do zabiegu:

  • rewitalizacja i terapia przeciwstarzeniowa
  • redukcja zmarszczek
  • rozjasnianie i usuwanie przebarwień
  • zwiększenie jędrności skóry
  • odmładzanie okolic oczu, twarzy, szyi i dekoltu

Za efekt kliniczny zabiegu odpowiada nie tylko mecheniczne uszkodzenie skóry, będące rezultatem licznych mikronakłuć, ale przede wszystkim substancja wstrzykiwana.

Mezoterapia igłowa

NAWILŻANIE, KLUCZOWE DZIAŁANIE W ODMŁADZANIU SKÓRY

Twoja skóra się starzeje


Wystawiana na działanie złej pogody i zanieczyszczenia powietrza, narażona na promienie słoneczne, osłabiona przez niekorzystne oddziaływanie tytoniu i zmiany hormonalne oraz podlegająca normalnym procesom starzenia, Twoja skóra traci z czasem wymagany poziom kwasu hialuronowego (jednego z głównych składników skóry właściwej). Twoja twarz, szyja, dekolt, ręce wysychają, stając się ziemiste i dwa razy bardziej podatne na pojawienie się zmarszczek i bruzd.

Sposób na lepsze nawilżenie: mikrowstrzyknięcia żelów Mesolis Nawilżenie Twojej skóry jest jednym z zasadniczych warunków dobrego samopoczucia i piękna. Oferowanych jest wiele kremów i innych produktów do zewnętrznego stosowania, ale ich skuteczność jest krótkotrwała i często mało widoczna.

Wstrzyknięcie powierzchniowo małych dawek kwasu hialuronowego do skóry właściwej umożliwia głębokie nawilżenie skóry i zapewnie trwałe* efekty pod względem odmłodzenia twarzy lub innych części ciała.

Odżywiona i zregenerowana skóra właściwa odzyskuje blask, napięcie i elastyczność, a Ty odzyskujesz promienną cerę z czasów swojej młodości.Linia Mesolis, nowe naturalne źródło młodości Mesolis/Mesolis+ to nowoczesne preparaty przeznaczone do powierzchniowych wstrzyknięć wykonywanych w ramach kuracji mającej na celu nawilżenie skóry właściwej. Te żele są wytwarzane na bazie kwasu hialuronowego z biofermentacji (tj. nie pochodzącego od zwierząt) w celu zminimalizowania ryzyka uczuleń. Dlatego tez nie wymagane są wcześniejsze testy biozgodności.Mesolis+ mezoterapia w innym wymiarze Jego zaletą jest najwyższe stężenie kwasu hialuronowego wśród wszystkich preparatów do mezoterapii. Unikalność jego formuły polega na dodaniu glicerolu, który wzmaga efekt nawilżenia skóry i przedłuża jego korzystne działanie. Dzięki temu uzyskujemy szybki efekt nawilżenia, napięcia i poprawy wyglądu skóry zwłaszcza zmęczonej pokrytej drobnymi zmarszczkami. Zalecenia to między innymi; skóra bardzo odwodniona, wysuszona przez słońce, twarz, szyja, dekolt, piersi, uda, ramiona oraz część grzbietowa dłoni.

projekt i wykonanie seofuture.pl