Serdecznie witamy

na naszej stronie

Wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, szeroka gama usług, nowoczesne metody i techniki kosmetyczne, najwyższej jakości preparaty renomowanych firm, stała współpraca z lekarzami specjalistami, estetyczne i wygodne pomieszczenia - to główne atuty mojego Gabinetu, znanego na Ursynowie od ponad 30 lat.

NAWILŻANIE, KLUCZOWE DZIAŁANIE W ODMŁADZANIU SKÓRY

Twoja skóra się starzeje


Wystawiana na działanie złej pogody i zanieczyszczenia powietrza, narażona na promienie słoneczne, osłabiona przez niekorzystne oddziaływanie tytoniu i zmiany hormonalne oraz podlegająca normalnym procesom starzenia, Twoja skóra traci z czasem wymagany poziom kwasu hialuronowego (jednego z głównych składników skóry właściwej). Twoja twarz, szyja, dekolt, ręce wysychają, stając się ziemiste i dwa razy bardziej podatne na pojawienie się zmarszczek i bruzd.

Sposób na lepsze nawilżenie: mikrowstrzyknięcia żelów Mesolis Nawilżenie Twojej skóry jest jednym z zasadniczych warunków dobrego samopoczucia i piękna. Oferowanych jest wiele kremów i innych produktów do zewnętrznego stosowania, ale ich skuteczność jest krótkotrwała i często mało widoczna.

Wstrzyknięcie powierzchniowo małych dawek kwasu hialuronowego do skóry właściwej umożliwia głębokie nawilżenie skóry i zapewnie trwałe* efekty pod względem odmłodzenia twarzy lub innych części ciała.

Odżywiona i zregenerowana skóra właściwa odzyskuje blask, napięcie i elastyczność, a Ty odzyskujesz promienną cerę z czasów swojej młodości.Linia Mesolis, nowe naturalne źródło młodości Mesolis/Mesolis+ to nowoczesne preparaty przeznaczone do powierzchniowych wstrzyknięć wykonywanych w ramach kuracji mającej na celu nawilżenie skóry właściwej. Te żele są wytwarzane na bazie kwasu hialuronowego z biofermentacji (tj. nie pochodzącego od zwierząt) w celu zminimalizowania ryzyka uczuleń. Dlatego tez nie wymagane są wcześniejsze testy biozgodności.Mesolis+ mezoterapia w innym wymiarze Jego zaletą jest najwyższe stężenie kwasu hialuronowego wśród wszystkich preparatów do mezoterapii. Unikalność jego formuły polega na dodaniu glicerolu, który wzmaga efekt nawilżenia skóry i przedłuża jego korzystne działanie. Dzięki temu uzyskujemy szybki efekt nawilżenia, napięcia i poprawy wyglądu skóry zwłaszcza zmęczonej pokrytej drobnymi zmarszczkami. Zalecenia to między innymi; skóra bardzo odwodniona, wysuszona przez słońce, twarz, szyja, dekolt, piersi, uda, ramiona oraz część grzbietowa dłoni.

projekt i wykonanie seofuture.pl