Serdecznie witamy

na naszej stronie

Wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, szeroka gama usług, nowoczesne metody i techniki kosmetyczne, najwyższej jakości preparaty renomowanych firm, stała współpraca z lekarzami specjalistami, estetyczne i wygodne pomieszczenia - to główne atuty mojego Gabinetu, znanego na Ursynowie od ponad 30 lat.

Mezoterapia frakcyjna jest rewolucyjną metodą odmładzania skóry, do niedawna zarezerwowaną wyłącznie dla medycyny estetycznej. Zabieg ze względu na swoją efektywność, małą inwazyjność i bardzo dużą skuteczność stał się jednym z ważniejszych trendów kosmetyki profesjonalnej.

Mesotterapy Microneedle System to urządzenie kosmetyczne, które pulsacyjnie nakłuwa skórę sterylną głowicą zawierającą 9 igieł o regulowanej długości . Głowica nakłuwając skórę wytwarza kanały frakcyjne ułatwiające transport substancji aktywnych w głąb skóry. Nakłuwanie stymuluje produkcję kolagenu przez co znacząco napina i wzmacnia strukturę skóry, co powoduje spłycenie blizn, zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, skóra staje się odżywiona ,zregenerowana i  nawilżona.

Cena 250 zł

projekt i wykonanie seofuture.pl