Serdecznie witamy

na naszej stronie

Wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, szeroka gama usług, nowoczesne metody i techniki kosmetyczne, najwyższej jakości preparaty renomowanych firm, stała współpraca z lekarzami specjalistami, estetyczne i wygodne pomieszczenia - to główne atuty mojego Gabinetu, znanego na Ursynowie od ponad 30 lat.

Wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, szeroka gama usług, nowoczesne metody i techniki kosmetyczne, najwyższej jakości preparaty renomowanych firm, stała współpraca z lekarzami specjalistami, estetyczne i wygodne pomieszczenia - to główne atuty mojego Gabinetu, znanego na Ursynowie od ponad 35 lat.

Odwiedzają go Klientki i Klienci z całej Warszawy a nawet z innych miast. Śledzimy wszystko to, co najnowsze i najlepsze w światowej kosmetyce, stale pogłębiamy swoją wiedzę i doskonalimy umiejętności, sprowadzamy nowoczesny sprzęt i aparaturę.

Fachowe czasopismo "Salon i Elegancja" przyznało nam dwukrotnie zaszczytne miano "Super Salonu" w roku1995 i 2006. Jedną z miar mojego profesjonalizmu jest fakt, iż wykształciłam w moim Gabinecie 20 uczennic, które pracują dziś w wielu znanych salonach.


Zapraszam
Regina Baranowska

projekt i wykonanie seofuture.pl