Serdecznie witamy

na naszej stronie

Wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, szeroka gama usług, nowoczesne metody i techniki kosmetyczne, najwyższej jakości preparaty renomowanych firm, stała współpraca z lekarzami specjalistami, estetyczne i wygodne pomieszczenia - to główne atuty mojego Gabinetu, znanego na Ursynowie od ponad 30 lat.

NOWOŚĆ-PIERWSZY NA ŚWIECIE MANICURE I PEDICURE HYBRYDOWY- SHELLAC UV COLOR COAT-koniec z odpryskiwaniem i niedoskonałościami

nakładany jak lakier

wytrzymały jak żel

zdejmowany w ciągu kilku minut.


manicure  hybrydowy    65 zl

pedicure hybrydowy    120

Manicure tradycyjny - na życzenie naszych Klientów wykonywany jest manicur przy użyciu tradycyjnego sprzętu – cążek. Po usunięciu skórek i opiłowaniu paznokci, wykonywany jest masaż dłoni oraz nałożenie specjalnej odżywki do paznokci.

cena zabiegu 35Pedicure tradycyjny- polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka, obcięciu paznokci , wykonaniu pilingu i masażu stóp. Do pielęgnacji stóp używamy preparatów firmy GEHWOL , Alpresan . Różnorodne kremy i pianki oraz olejki eteryczne wyraźnie poprawiają kondycję stóp.

cena zabiegu 90

Pedicure Leczniczy - zabieg bardziej rozbudowany, usuwający oprócz zrogowaciałego naskórka także odciski, modzele, nagniotki oraz wrastające paznokcie.

cena zabiegu 100 - 150

Zabieg parafinowy - Suchość i szorstkość dłoni jest jednym z naszych najczęstszych problemów. Aby temu zapobiec wykonujemy najpierw peeling, następnie wmasowujemy specjalny, regenerujący preparat i zanurzamy dłonie w ciepłej, odpowiednio spreparowanej parafinie. Tak przygotowane dłonie, otulone w ocieplające rękawice, regenerują się i wzmacniają w ciągu 30 minut. Potem parafinę zdejmuje się. Dłonie okazują się aksamitne, bardzo intensywnie nawilżone i wygładzone.

cena zabiegu 20

projekt i wykonanie seofuture.pl