Serdecznie witamy

na naszej stronie

Wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, szeroka gama usług, nowoczesne metody i techniki kosmetyczne, najwyższej jakości preparaty renomowanych firm, stała współpraca z lekarzami specjalistami, estetyczne i wygodne pomieszczenia - to główne atuty mojego Gabinetu, znanego na Ursynowie od ponad 30 lat.

Botox tj. toksyna botulinowa zrewolucjonizowała nieoperacyjne usuwanie zmarszczek. Jako jedyna z dostępnych metod likwiduje przyczynę ich powstawania. Mechanizm działania toksyny botulinowej polega na rozluźnieniu mięśni mimicznych twarzy w wyniku czego dochodzi do wygładzenia zmarszczek. Zabieg niweluje tzw. zmarszczki mimiczne powstające na czole , pomiędzy brwiami i w okolicach oczu. Polecany wszystkim kobietom i mężczyznom bez względu na wiek, bowiem ten typ zmarszczek jest związany z intensywnością mimiki twarzy. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, wstrzyknięcia wykonywane są bez znieczulenia, przez Chirurga z wieloletnią praktyką, efekt zabiegu utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy.
1 dawka 500 zł


Restylane-kwas hialuronowy-zabieg korygujący zmarszczki i powiększający usta, utrzymuje się do 12 miesięcy.Aby utrzymać efekt, wypełnianie należy systematycznie powtarzać w odstępach czasu dostosowanych do indywidualnych potrzeb.  Preparat jest całkowicie sprawdzony i bezpieczny,polecany dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Zabieg wykonuje chirurg plastyk z wieloletnią praktyką.

dawka materiału 800zł.

projekt i wykonanie seofuture.pl